KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 12543162

nr 1254 3162

Gravyr

Rubens, William Walker, J Boydell, "Lions at play", 1769. Motivet: 35x49

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 maj 2019
kl 19:53:11

13/5 18:30:40 1      Vinnande bud